Ortodonti Uzmanı Ömer Polat – Diş Teli Tedavisi

'Diş, Ağız, Göz Sağlığı' forumunda betuldemir1 tarafından 4 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

 1. betuldemir1

  betuldemir1 Yeni Üye

  Katılım:
  4 Ağustos 2017
  Mesaj:
  1
  Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

  Ortodonti Nedir? Diş Teli Tedavisi

  Güzel bir görünümün tamamlayıcılarının başında ise doğal bir gülüşün geldiğini hepimiz biliriz. Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... de bu isteğimizi her yaşta karşılamak için var olan bir diş hekimliği dalı. Dişlerdeki estetik problemleri, çene dengesizliklerini, kapanış bozukluklarını ve işlev sorunlarını çözen ortodonti, yaşam kalitemizi arttırırken görünümümüzü de idealleştirmektedir.

  Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

  Çocuk Ortodonti Tedavisi

  Çocuklarınızın yaşam boyu sağlıklı ve güzel bir gülümsemeye sahip olmalarını ister misiniz? Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... sayesinde ileri yaşlarda oluşabilecek ortodontik bozuklukların önüne geçerek dişlerin olması gereken sağlığına ve estetik görünümüne kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Bilinçli aileler olarak çocuklarınızın ortodontik sorunlarının erkenden teşhis ve tedavisini kolaylaştırabilirsiniz.

  Ortodontide Yaş Sınırı Var Mıdır?

  Son yıllarda giderek yaygınlaşan ortodonti tedavisi, gelişen teknolojisiyle birlikte hem çocuklarda hem de yetişkinlerde uygulanmaktadır. Dişlere estetik ve hoş bir görünüm kazandırması, çene ve yüz görünümünü değiştirmesi, ortodontik sorunların önüne geçmesi açısından diş hekimliğinin en dikkat çeken ve talep gören dalı olan ortodontide her yaşa uygun çözüm bulunmaktadır.

  Ortodontide yaş sınırı var mıdır sorunuzun cevabı, bu nedenle hayırdır. İleri düzeyde dişeti hastalığı ve doku kaybı olmayan herkese uygulanabilen ortodonti tedavisinde, herhangi bir üst yaş sınırı belirtilmemektedir.

  Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

  Ortodonti Tedavi Fiyatları ve Diş Teli Ücretleri

  Dişleri olması gereken konumuna getiren, çene problemlerini gideren ve doğal bir gülüş kazandıran ortodonti tedavisi, maliyetli ve zaman isteyen bir tedavidir. Ortodontide kullanılan malzemelerin ve apareylerin yurt dışından ithal edilmesi nedeniyle tedavi ücretleri pahalı olabilir. Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... , sadece diş teli için ödenen ücretleri değil aynı zamanda ağız dışı ve içi apareylerin, diş taşı ve çürük tedavilerinin, kullanılan her türlü malzemenin maliyetine göre belirlenir.

  Metal Diş Teli Fiyatları

  Metal diş teli fiyatları, ortodonti tedavi ücretleri açısından bakıldığında en ekonomik seçenektir. Klasik ortodonti yöntemi olarak adlandırılan metal diş telleri, hızlı sonuç vermesi ve her bütçeye uygun olması nedeniyle tercih edilmektedir. Ortodonti tedavi fiyatları metal diş telleri için 1500 – 2500 dolar arasında seyretmektedir. Ancak her hastanın ortodontik sorunları farklı olacağı için diş teli ücretleri de kişiden kişiye değişecektir.

  Kaynak: Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...
   

Bu Sayfayı Paylaş