DİKKAT! Alyasoft'tan Alışveriş Yapmayın!

'Web Servisleri ve Web Hosting' forumunda İzbante tarafından 29 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. İzbante

İzbante Co-Admin Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    27
    Meslek:
    Fakir bir tasarımcı, müzisyen ve öğrenci

Merhaba arkadaşlar,
    Bugün abime yeni web sayfası hazırlamak için domain ve hosting'i 3D güvenlik yöntemiyle www.alyasoft.net.tr internet sistemlerinden ödeyerek satın aldım. Fakat daha sonradan domainin alınmadığını farkettim. Ne kadar arasam da ne kadar ticket atsam da cevap yok.

İnternette bir süre araştırdıktan sonra şunu öğrendim:

Alyasoft'tan artık ticaret yapmayın! Sanırım el değiştiriyor ya da battı. Fakat banka hesapları ve hosting domanleri hala açık! Fakat ilgilenen kimse yok! Paranız havuzda kalır domain hizmeti alamazsınız! Hosting hizmetlerinizde kullanabilirsiniz 3D güvenlik yöntemiyle internetten ödeyerek, fakat domain hizmeti alamazsınız! İlgilenen kimse yok şu an! Paranız havuzda kalmasın! Dikkat!

NOT: Sakın firmayı kötülüyorum sanmayın. Yaklaşık 7 senedir Alyasoft'u tanıyor ve ticaret yapıyorum. Çokta memnunum tüm hizmetlerinden yıllardan beri. Alışkanlık, hiç iletişime geçmeden ve çok güvenilir bir firma olduğundan direk kredi kartıyla ödeme yaptım. Fakat daha sonradan Haziran-Temmuz itibari ile kimsenin iletişim kuramadığını internetten okudum. Umuyorum ki bu mükemmel firma kapanmaz ve yakın zamanda hizmetine kaldığı yerden devam eder.

Bu Sayfayı Paylaş