Clash of Clans Elmas Ana Bina vs.

'Yeni Başlayanlar' forumunda ByRchard tarafından 30 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. ByRchard

ByRchard SüperMod Site Yetkilisi

Şu zamanlarda milyonlarca insanın oynadığı COC oyununda size bazı tavsiyeler vermek istedim.

Şurdan başlayayım birincisi oyunun kemiği olarakda görebileceğiniz elmaslar birçok yeni başlayan her topladığı elması çarçur ediyor . Bunun yerine elmasları biriktirerek işçi kulubesi alabilir ve herşeyi daha hızlı geliştirebiliriz. İkinci olarak hızlı ana bina basımı birçok yeni başlayan tabiki bunuda çoğunluk ile yapıyor . Clan savaşlarında karşınıza gelicek rakip ana bina seviyeleriyle bağlantılıdır .Bu tavsiyeler cidden işinize yarayacaktır

Neler Öğrendik:
    1-) Elmasları İşçi Kulubesi Harici Harcamıyoruz
    2-) Ana Binayı herşeyi (surlar dahil) fullemeden basmıyoruz.
    3-) 5işçi Kulübemiz varsa elmasları kara iksir üretim hızını artırmaya kullanın.

Forumturka.net den sevgilerle...

2. İzbante

İzbante Co-Admin Site Yetkilisi

Aslında bence 5. işçiyi almaya hiç gerek yok. Ben 87 levelim. 4 tane de işçim var. 8. seviye köy binam var. Bu seviyeye kadar hiç bir zaman 5. işçi lazım olmadı bana. Çok seri hammadde kasıyor, çok seri basıyorum. Hammadde depolarım 0'lanıyor 4 işçi ile. Sonra hammadde depolarını fullerken işçilerim boşalıyor. Görüşümce 5. işçinin alınmasına gerek yok.

Bu Sayfayı Paylaş