Şimdi'nin Gücü, Ölmeden Önce Keşfetmeniz Gereken 5 Sır

'Psikoloji' forumunda İzbante tarafından 23 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

 1. İzbante

  İzbante Co-Admin Site Yetkilisi

  Katılım:
  15 Temmuz 2015
  Mesaj:
  294
  Merhaba arkadaşlar!

  Aslında daha çok kişisel gelişim içerse de yine de psikolojik olarak sağlam yönleri olan 2 kitabı size tavsiye etmek istedim.

  [​IMG]
  Tanıtımında da bahsedildiği üzere hayatınızın sonunda keşke dememek istiyorsanız mutlaka bunu okumanız gerekiyor cidden. Mutlu bir hayatı yaşamanın sırlarından bahsedilmiş, ayrıca yazarın günlük hayatımızda çok sıralan olan şeyleri bize çok büyük şeyler olarak kabul ettirişi de çok hoşuma gitti.

  İnsanlarla röportaj yapmış, takip etmiş. Ve bu sonuçları öğrendiklerini, duyduklarını aynı şekilde kitaba aktarmış yazar. Sizden onlarca yaş büyük olan koca çınarların düşüncelerini bu denli bilmek her zaman mümkün olmuyor. Bunları elinizdeki kitaptan okumakta çok ayrı bir kolaylık.

  [​IMG]

  Bu kitabı da Mehmet Ekinci'nin tavsiyesi ile okumuştum. Yaşamımızda mucizevi bir değişiklik yaratmak için özenle işlenmiş satırları sunmuş yazar bize. Yine tanıtımlarında yazılanlar doğrudur ki anın değerini daha iyi anlamanızı sağlayacak tecrübeler anlatılmış bir kitap. Farklı pencereler sunulmuş. Hatta şunu diyebilirim "farklı pencereler" ifadesi bile bu kitabın içeriğinin önemini karşılamayacaktır.

  Umarım ki okursunuz.
  İyi forumlar!
   

Bu Sayfayı Paylaş