Çok Kısa Fıkralar , Yazılar , Geyikler Buraya !..

'Komik Hikayeler , Yazılar & Fıkralar' forumunda ustavolkan tarafından 30 Kasım 2005 tarihinde açılan konu

1. berkeoe

berkeoe Yeni Üye

bi adam varmış yolda yürüyomuş ayağı kaymış düşmüş ölmüş;)

2. rssm_murat

rssm_murat Yeni Üye

anne:''ahh kızım ah seni ne doktorlar mühendisler istedide vermedimü

kız: ''merak etme anne ben hepsine verdim'' :D

3. sistembakim

sistembakim Yeni Üye

4. ÇakmaMelek

ÇakmaMelek Yeni Üye

[/I]7 sayısın ingilizcesi nedir seven şimdi onun yanına bir tane daha 7 koyun ne edti 7(seven)7(seven) yani 77 şimdi ayırın onları ne edti 7 7 ama olmaz neden çünkü seven'ler ayrılmaz :D

5. _forza_

_forza_ Yeni Üye

Bir gün 45 yaşlarında bir kadın kalp krizi geçirir gibi olmuş. Tabii acilen hasteneye kaldırılmış. Kadın doktor tarafından sedyeye geçirilince o anki kafayla gözlerini kapattığında azraili görmüş. Hemen telaş etmiş ve azraile "günüm geldi mi?"demiş. Azrail de ona "yok canım rahat ol. Ben senn canını 28 yıl 8 ay 3 gün sonra alacam."demiş. Kadın da bunu duyduktan sonra hemen hastanede estetik flan yaptırmış. Hastaneye girdiğinde buruşuk muşambayken çıktığında manken gibi olmuş yaniii. kadın hastaneden çıktığında bir ambülans kadına çaprmış ve kadın ölmüş. Öteki tarafta kadın hemen azraili bulmuş ve sinirli sinirli "hani benm canımı hemen almayacaktın" demiş. Azrail de şaşkınlı içerisinde "kızzzz ben seni tanıyamadımmm... " demiş.. =)=)=)

6. reddragon35

reddragon35 Yeni Üye

teşekkürler :D :D

7. glisem

glisem Yeni Üye

Bu Sayfayı Paylaş